Плейофи в хокей на това, което е най-хокей

KHL - Континентална хокейна лига, международната общност, която се състои от отбори от България, Европа и Азия.

Какво означава плейофа хокей

CHL - две конференции (Изтока и Запада) и четири дивизии, на името на видни български играчи и треньори (Валерий Харламов, Всеволод Бобров, Аркадий Chernyshev и Анатолий Тарасов). През миналия сезон в KHL първенство участват 28 клубове от България, Казахстан, Беларус, Финландия, Латвия, Хърватия и Словакия. Гагарин Cup SKA стана на София. Този сезон броя на отборите и държави, представени в CHL, остава непроменен.

Традиционно шампионат CHL се разделя на два етапа:

• редовен сезон
  • плейофите.

Плейофи - серия от нокаут, който започва с 1/8 финала и включва четвъртфиналите, полуфиналите и финалите. Екип, играта на всеки етап са отстранени от конкурса, отборът, който спечели финалния мач е победителят в турнира. плейофа система се използва в хокей, футбол и други спортове.

Как е плейофите хокей

• Правото на участие в плейофите получава 8 отбора от Западната конференция и 8 отбора от Източната конференция.
  • В "засяване" на първите две числа, автоматично се отиде в отбор, който спечели в техните подразделения.
  • 3-8 отбора са номерирани в съответствие с постигнатите спортни в разделението резултати.