• Вуелта
  • Начало Формула 1
  • маса

Провалът на "Чикаго" и "Минесота"

"Блекхоукс" и "Wild" започва през пролетта в статута на любими песни от Запада и блестящо демонстрира, че на плейофите в НХЛ не са напразно известният непредсказуемост: точно една победа за две до девет игри.

"Чикаго" Crash разговори и особено унизително ляво. Последните две игри хегемония безуспешно се борили главата на стената Пека Рине, както и цялата серия, без нападател "Хоукс" не се отбележат повече точки от финландския вратар (2).

Химните "Едмънтън" фенове

11 години Сезон "Ойлърс" завършва с последния мач от редовния сезон. Трибуна "Rogers Place" Направих всичко до края на черната серия остави празнична и незабравима.

"Ойлърс" излязоха във втория кръг, където канадските фенове дойдоха на помощ на певицата Брет Кисел, които при изпълнение на националния химн на САЩ отказа микрофон. И изглежда, че само вдъхновен "Дакс" на подвизи.

Megakambek "Анахайм"

Във втория извънреден труд, сложи грандиозен край Кори Пери.

Крахът на "Вашингтон" надеждите

Заминаване "Столици" във втория кръг - на събитието, в сравнение с който изгрева сутрин изглежда да е нещо необичайно. Този път не беше без драма, "Столици" да увеличи серията с 1-3, надигра противника във всички мачове с изключение на втория, но в крайна сметка забравих да отидете на леда в третия период на седмата минута.

Extravaganza и разпадането на Rinne

Но веднага след като "хищниците" дойдоха в Питсбърг. магически разсейва покрай без следа, и вратата остава 196 см глупак. 4 пропуснати гола след 11 изстрела в първата игра, 3 гол след 9 снимки в петата - статистика пейка паркет ниво в младостта.

катерене Gyuntselya

22-годишният американец остъргват с 16 гола в 40 мача дебют сезон. Оказа се, Джейк просто заздрави властта за основната част от сезона - на първо място в шайбата (13), на първо място в победния гол (5), повторението на запис на точки за начинаещи (21).

фенове тралене на Мъри "Хищници"

Трибуна "Бриджстоун Арена" е направил всичко, за да помогне на идоли и деморализиране на противника. Жестоко морално унижение подложиха на вратаря Mett Myurrey, чието изпълнение в третия и четвъртия гейм наистина кара меланхолията - 1: 5, 1: 4. "Мъри, Мъри, Мъри, можете да суче. Това е по твоя вина "- злорадо феновете на" Нешвил "

23-годишният канадски справят с психологически удар и силна реакция злобни критиците: две shataut в решаващите мачове.

Сътресение и връщане Кросби

В първите дни на месец май на феновете и играчите, "Питсбърг" не беше най-празнично настроение: Сидни Krosbi блъсна в енергия от Мат Нисканен и напусна терена с друг сътресение.

PK срещу Сид

П. К. Subban свърши великолепна работа на извеждане Кросби баланс. Той разработва темата за лош дъх и за изплакване на устата - за тралене на нивото на чл.

Въпреки това, във времето, за да спре PK не искам за нищо и здраво ogreb в петата минута.

Nezaschitanny шайба Sissons

Вентилатори яростно бомбардирани поради анулираните шайби P. K. Subban. Тогава те не знаят какво ще се случи в шестия играта. Арбитър побърза с свирка и в крайна сметка не вкара гол Колтън Sissons. И, може би, той решава съдбата на сезона.

Още "Хищници" не е изоставена, и бившият им играч Патрик Hornkvist за петнадесет минути преди сирената донесе "Питсбърг" Купа Стенли.